Buca/İzmir
0 850 775 07 07
info@izmir-sunny-servisi.com

Hakkımızda

İzmir Sunny Televizyon Servisi | 0 850 775 07 07

Televizyon Arızalarında Teknik Servis Önemi

Gelişen teknolojinin bize sunduğu en büyük imkanlardan biri olan televizyon, hayatımızın içine tümüyle girmiş durumda. Ailenin her üyesi için önem teşkil eden televizyonun arızalanması durumu da oldukça sıkıntılı bir süreç. Televizyonlar, yapıları gereğince hassas elektronik cihazlardır. Hemen hemen hiçbir televizyon, ortalama kullanım ömrünü tamirden geçmeden tamamlayamaz. Bunun nedeni televizyonların birçok olumsuz faktörden kolayca etkilenebiliyor olmalarıdır. Örneğin; elektrik kesintileri sırasında oluşan ani yüksek akım, televizyonların bozulmasında en büyük rolü oynamaktadır.

Bazı durumlarda televizyon arızalarının çözümünü kendi başımıza halledebileceğimizi düşünürüz. Fakat bu, ne yazık ki olumsuz sonuçlar yaratabilmektedir. Uzman bir teknik servis ile oldukça uygun fiyatlara mal edilebilecek sorunlar, ne yazık ki teknik servis konusunda uzman olmayan kişiler tarafından yapıldığı taktirde, çok daha maliyetli bir hale dönüşebilmektedir. Çünkü televizyon tamiri konusunda uzman olmayan bir kişinin, karmaşık yapılı televizyon iç aksamında yapacağı ufak bir hata bile, çok daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.

Teknik Servis Seçimi

izmir sunny servisiTelevizyon teknik servisi seçimi konusunda en önemli hususlardan biri, cihazın markasını göz önünde bulundurmaktır. Televizyonun markasına özel hizmet vermeyen ve kalite standartlarına uymayan bir teknik servis, garanti kapsamında olan cihazın garantiden çıkmasına neden olabilir. Aynı şekilde teknik servis çağırmadan evde yapılan yanlış bir uygulama da televizyonun garantiden çıkması ile sonuçlanabilir. İzmir Sunny Servisi bünyesinde birçok markanın servis hizmetini bulundurmaktadır. Bunlar; Sunny Teknik Servis, Lg Teknik Servis, Samsung Teknik Servis, Vestel Teknik Servis, Arçelik Teknik Servis, Beko Teknik Servis, Regal Teknik Servis, Seg Teknik Servis, Toshiba Teknik Servis, Grunding Teknik Servis, Finlux Teknik Servis, Hi-Level Teknik Servis, Techwood Teknik Servis hizmetlerimizdir.

İyi bir televizyon teknik servisi, işinde uzman olmalı ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için çaba göstermelidir. Aynı zamanda garanti kapsamında olmayan arızalı televizyonlar için, garantili ve kaliteli yedek parça kullanan bir teknik servis seçilmelidir. İzmir Sunny Servisi olarak kullandığımız tüm yedek parçalar kaliteli ve garantilidir.İzmir Led ve Lcd Televizyon Servisi

İzmir Sunny Servisi, profesyonel ve tecrübeli ekibi ile led ve lcd televizyon arızalarınıza etkili ve hızlı bir şekilde çözüm getirir.Kaliteli ve garantili yedek parça kullanan teknik servisimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en hızlı şekilde sorunlarınıza ve sorularınıza çözüm sağlamaktadır.Teknik Servisimiz arızalı televizyonunuzu kapınızdan teslim alarak onarım tamamlandıktan sonra tekrar evinize teslim etmektedir.Şikayeleriniz göz önünle alarak kendini sürekli yineleyen ve gelişen teknolojiyi yakaından takip ederek değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çaba sarfetmektedir.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

İzmir Buca, Karabağlar, Konak, Bayraklı, Bornova, Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, Menderes, Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Torbalı, Çeşme, Menemen, Seferihisar, Urla, Kemalpaşa

Tıkla-Ara/ 08507750707